Strony www

Coraz większa dostępność do internetu oraz rosnąca liczba jego użytkowników zmusza Firmy do zaistnienia w sieci. Obecnie Strony www są wykorzystywane, m.in. jako budowa wizerunku, promowanie oferty Firmy oraz pozyskanie nowych Klientów.

Firma IT-Serwis oferuje tworzenie stron internetowych zarówno dla firm, przedsiębiorstw, jak i użytkowników indywidualnych. Usługa obejmuje całkowite wykonanie serwisu internetowego począwszy od fazy projektu aż do umieszczenia strony w sieci. Wszelkie szczegóły ustalane są z Klientem. Strona jest tworzona zgodnie ze wskazówkami, wymaganiami i sugestiami Klienta, który przez cały czas tworzenia może na bieżąco zgłaszać swoje uwagi i poprawki.

Do Państwa dyspozycji jest zespół doświadczonych projektantów oraz programistów dysponujących doświadczeniem i kreatywnością. śledzimy najnowocześniejsze rozwiązania i trendy panujące na rynku tworzenia stron www.
Zajmujemy się tworzeniem dużych dedykowanych serwisów i aplikacji www, sklepów internetowych, ale również prostych wizytówek HTML.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość wykupu odpowiedniej domeny w sieci. Klient decyduje o nazwie domeny – adresie www swojej strony, natomiast specjaliści z naszej firmy zajmują się pełnym dostosowaniem domeny oraz serwera do wymagań Klienta.

Cena poszczególnych stron WWW jest ustalana indywidualnie po zapoznaniu się ze wstępnym projektem strony oraz ze specyfikacją strony.

 

Ostatnie realizacje:

 

Rozbudowa witryn o dodatkowe funkcjonalności.